log in

Actueel

Actueel

Kantine

Kantinelijst zaterdag

Beste ouders/ verzorgers, 

De voetbalvereniging is gebaat bij de betrokkenheid van ouders. Naast het positief aanmoedigen van de spelers tijdens wedstrijden, zijn er ook diverse taken waar uw inzet en betrokkenheid nodig is. Om het goed te laten verlopen wordt van ouders onder andere verwacht dat ze bij toerbeurt een zaterdagmorgen kantinedienst draaien. Daarom is er voor gekozen om ouders/verzorgers van jeugdleden 1 a 2 keer per jaar in te roosteren voor de kantinedienst.

In de bijlage vindt u het rooster voor de voorjaarscompetitie 2018

De kantine wordt om 8 uur geopend door Harrie van der Heide die u wegwijs maakt.

Daarnaast is in de kantine een map beschikbaar met een handleiding waarin staat hoe de kassa en de diverse apparaten bediend dienen te worden.

De kantinedienst begint om 8 uur en duurt tot circa 13:00u. Let op de aanvangstijd, deze kan op sommige dagen wat later zijn.

Tijdens uw dienst kunt u gratis koffie en thee gebruiken. Daarnaast kunt u ook een broodje en/of andere versnapering nuttigen. 

Tevens zijn er bardiensten van 12.30 tot 15.30 uur tijdens de wedstrijden van Mo17. Hiervoor worden alleen ouders ingedeeld waarvan de kinderen in het desbetreffende team spelen. 

Een rooster is ook te vinden op de website: www.vvgasselternijveen.nl 

Mocht u echt niet kunnen op de ingeroosterde datum, dan wordt verwacht dat u onderling ruilt. Eventueel met iemand die later ingeroosterd staat of met iemand uit het eigen team.

Mocht u bezwaren hebben tegen de wijze waarop wij een beroep doen op uw inzet, dan kunt u zich wenden tot het bestuur van de vv Gasselternijveen.
Wellicht kunt u dan op een andere manier de voetbalvereniging ondersteunen.

 

Wij hopen u hiermee voldoende te hebben geïnformeerd.

Wij wensen u en uw kinderen veel voetbalplezier!

 

Met vriendelijke groet,

 

Bestuur vv. Gasselternijveen.

 

Alvast bedankt voor uw  inzet!


 

 

Datum

Tijd

Thuisspelend

Bezetting

 

3-feb

10.00-12.30

O17-1

Itske Prikker

 

12.30-15.30

MO17-1

Judith de Graaf

 

10-feb

8.00 – 11.30

O7-1

Harrie

 

 

O9-2

Fam. Boiten

 

12.00-14.00

O13-3

Fam van der Vries

 

 

13.00-16.00

O19-1

Fam.Rorije/T.Salomons

 

 

17-feb

8.00-12.30

O13-1 / O11-1

Harrie

 

 

O9-1 / O7-1

Fam. Deuring

 

 

 O11-2

Fam. Loots

 

13.00-16.00

MO17-1

Fam. Prins/Fam Jansen

 

24-feb

Beker / Inhaal

3-mrt

Beker / Inhaal

10-mrt

8.00-13.00

O11-1

Harrie

 

 

O9-2 /O17-2

Fam. van der Enden

 

 

13.00-16.30

O19-1

Fam. Reiling/Holwerda

 

 

 

 

 

 

17-mrt

8.00-12.30

O13-1 / O13-3

Harrie

 

 

O9-1 / O11-2

Fam. Wiegers

 

13.00-16.30

MO17-1

Fam. Kroezenga/ Judith

 

 

 

 

 

 

24-mrt

8.00-13.00

O11-1 / O11-2

Harrie

 

 

O9-1 / O17-2

Fam. Prenger

 

 

13.00-16.30

O19-1

Fam. Poppinga

 

 

31-mrt

Beker / Inhaal

 

7-apr

9.30-12.00

O9-2

Harrie/fam. de Jonge

 

13:30

MO17-1

 

 

 

14-apr

8.00-13.00

O13-1 / O13-3

Harrie

 

 

O11-1 / O11-2

Fam. Oostingh

 

 

O9-1 / O17-2

 

 

 

13.00-16.30

O19-1

Fam S.Salomons

 

 

21-apr

8.00-12.30

O13-1 / O13-3

Harrie

 

 

O9-2

Fam. Smit

 

13.00-16.00

MO17-1

Fam. Kreuger/ Pomp

 

28-apr

Beker / Inhaal

5-mei

Beker / Inhaal

9-mei

Beker / Inhaal

10-mei

Beker / Inhaal

12-mei

8.00-12.30

O11-1 / O11-2

Harrie

 

 

O9-1 / O17-2

Fam. Osnabrugge

 

 

13.00-16.30

O19-1

Fam. Herder/ Corporaal

 

 

19-mei

8.00-13.00

O13-1 / O13-3

Harrie

 

 

O9-1 / O11-2

Fam. Torenbosch

 

13:30

MO17-1

Fam. de Graaf

 

 

26-mei

09:00

O11-1

Harrie 

 

10:30

O9-2

Fam. Heuten

 

11:30

O17-2

 

 

 

13.00-16.30

O19-1

Fam.Rorije/T.Salomons

 

 

 

 

 

Alvast bedankt  voor uw inzet!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Categorie: Kantine
  • Hits: 1156

Kantinelijst februari

 

Planning kantine

dd

aanvang

aktiviteit

medewerker

februari

 

 

 

 

donderdag

1

19.30

training selectie

Rene

vrijdag

2

 

 

 

zaterdag

3

12.3

MO17-1

Judith

zondagmorgen

4

10.00

GNV2 + GNV3

Itske / Frank P./ Thijs M.

zondagmiddag

4

14.00

GNV1 - de Treffer

Gerard + Roeland D./ Marjan

maandag

5

 

 

 

dinsdag

6

19.30

training selectie

Gert-Jan

woensdag

7

19.00

training overige senioren

Casper

donderdag

8

19.30

training selectie

Aaltje

vrijdag

9

 

 

 

zaterdagmorgen

10

08.00

Jeugd

Harrie / fam.Boiten

zaterdagmiddag

10

12.00

Jeugd

fam.vd Vries/Rorije/T.Salomons

zondagmorgen

11

10.00

GNV2 + GNV3

Aaltje + Erwin M./ Michael v.G.

zondagmiddag

11

 

bij afgelasting oefenen thuis!!

 

maandag

12

 

 

 

dinsdag

13

19.30

training selectie

Itske

woensdag

14

19.00

training overige senioren

Casper

donderdag

15

19.30

training selectie

Aaltje

vrijdag

16

19.30

Kaartavond

Casper

zaterdagmorgen

17

08.00

Jeugd

Harrie / fam.Deuring en Loots

zaterdagmorgen

17

13.00

Jeugd

fam. Prins en Jansen

zondagmorgen

18

 

xxx

 

zondagmiddag

18

14.00

GNV1 - Buinen

Gerard + Mick W./ Wilna K.

maandag

19

 

 

 

dinsdag

20

19.30

training selectie

Gert-Jan

woensdag

21

19.00

training overige senioren

Casper

donderdag

22

19.30

training selectie

Aaltje

vrijdag

23

 

 

 

zaterdag

24

 

beker/inhaal

 

zondagmorgen

25

 

xxx

 

zondagmiddag

25

 

GNV - Buinerveen

Gerard + Bart S./ Mirjam V./Cecil

maandag

26

 

 

 

dinsdag

27

19.30

training selectie

Itske

woensdag

28

19.00

training overige senioren

Casper

 

 

 

 Planning spelers voorjaar 2017

februari

 

 

 

 

zondagmorgen

4

8.30- 12.45

GNV2-GNV3

Itske openen

zondagmorgen

4

10.00- 12.45

GNV2-GNV3

Frank Pals

zondagmiddag

4

14.00-18.00

GNV1 - de Treffer

Gerard + Yorick Verschoor/ Roeland Deuring

zondagmorgen

11

8.30- 12.45

GNV2/GNV3

Aaltje openen

zondagmorgen

11

10.00- 12.45

GNV2/GNV3

Erwin Meertens / Michael van Gilsbeek

zondagmiddag

18

14.00-18.00

GNV1 - KSC1

Gerard / Mick Wardenburg / Wilna Kloese

zondagmiddag

25

14.00-18.00

GNV-B.veen

Gerard / Bart Schrik / Mirjam Veldman

maart

       

zondagmorgen

11

8.30- 12.45

GNV2/GNV3

Itske openen

zondagmorgen

11

10.00- 12.45

GNV2/GNV3

Kevin Hemmes / Alvin Boekelo

zondagmiddag

18

14.00-18.00

GNV1 - Roswinkel

Gerard/ Mart Everts / Eva Koops

zondagmorgen

25

8.30- 12.45

GNV2/GNV3

Aaltje openen

zondagmorgen

25

10.00- 12.45

GNV2/GNV3

Andi Pollashka / Jochem v. Klaveren

april

       

zondagmorgen

15

8.30- 12.45

GNV2-GNV3

Itske openen

zondagmorgen

15

10.00- 12.45

GNV2-GNV3

Henry Kunst / Artor Polloshka

zondagmiddag

15

14.00-18.00

GNV-VIOS

Gerard + Dylano Stegers / Arno Commies

zondagmorgen

22

8.30- 12.45

GNV2-GNV3

Itske openen

zondagmorgen

22

10.00- 12.45

GNV2-GNV3

Jeroen Deuring / Mart Koops

zondagmiddag

22

14.00-18.00

GNV-SVBC

Gerard + Thom Weggemans / Iris Veenstra

mei

       

zondagmiddag

20

14.00-18.00

GNV1 - JVV 1

Gerard/ Hadzic Houssein / Marieke Albring

zondagmorgen

27

8.30- 12.45

GNV2/GNV3

Aaltje openen

zondagmorgen

27

10.00- 12.45

GNV2/GNV3

Bart Botterblom / Brandon Meems

 

 

  

      

 

  

 

 

 

 

  • Categorie: Kantine
  • Hits: 1559

Log in or create an account