log in

Actueel

Actueel

Kantine

Kantinelijst zaterdag

Beste ouders/ verzorgers, 

De voetbalvereniging is gebaat bij de betrokkenheid van ouders. Naast het positief aanmoedigen van de spelers tijdens wedstrijden, zijn er ook diverse taken waar uw inzet en betrokkenheid nodig is. Om het goed te laten verlopen wordt van ouders onder andere verwacht dat ze bij toerbeurt een zaterdagmorgen kantinedienst draaien. Daarom is er voor gekozen om ouders/verzorgers van jeugdleden 1 a 2 keer per jaar in te roosteren voor de kantinedienst.

In de bijlage vindt u het rooster voor de voorjaarscompetitie 2018

De kantine wordt om 8 uur geopend door Harrie van der Heide die u wegwijs maakt.

Daarnaast is in de kantine een map beschikbaar met een handleiding waarin staat hoe de kassa en de diverse apparaten bediend dienen te worden.

De kantinedienst begint om 8 uur en duurt tot circa 13:00u. Let op de aanvangstijd, deze kan op sommige dagen wat later zijn.

Tijdens uw dienst kunt u gratis koffie en thee gebruiken. Daarnaast kunt u ook een broodje en/of andere versnapering nuttigen. 

Tevens zijn er bardiensten van 12.30 tot 15.30 uur tijdens de wedstrijden van Mo17. Hiervoor worden alleen ouders ingedeeld waarvan de kinderen in het desbetreffende team spelen. 

Een rooster is ook te vinden op de website: www.vvgasselternijveen.nl 

Mocht u echt niet kunnen op de ingeroosterde datum, dan wordt verwacht dat u onderling ruilt. Eventueel met iemand die later ingeroosterd staat of met iemand uit het eigen team.

Mocht u bezwaren hebben tegen de wijze waarop wij een beroep doen op uw inzet, dan kunt u zich wenden tot het bestuur van de vv Gasselternijveen.
Wellicht kunt u dan op een andere manier de voetbalvereniging ondersteunen.

 

Wij hopen u hiermee voldoende te hebben geïnformeerd.

Wij wensen u en uw kinderen veel voetbalplezier!

 

Met vriendelijke groet,

 

Bestuur vv. Gasselternijveen.

 

Alvast bedankt voor uw  inzet!

 

Datum

Tijd

Thuisspelend

Bezetting

 

 

 

 

 

 

 

 

17 maart

8.00-12.30

O13-1

Harrie

 

 

 

O9-1

Fam. Wiegers

 

 

 

O11-2

 

 

 

 

O13-3

 

 

 

13.00-16.00

MO17-1

Fam. Kroezenga/ Judith

 

 

 

 

 

 

 

 

24 maart

8.00-13.00

O11-1

Harrie

 

 

 

O9-1

Fam. Prenger

 

 

 

O11-2

017-2

 

 

 

 

O19-1

Fam. Poppinga

 

 

 

31 maart

Beker / Inhaal

 

 

07 april

9.30-12.00

O9-2

Harrie/fam. de Jonge

 

 

13:30

MO17-1

Fam. Prins en Jansen

 

 

 

14 april

8.00-13.00

O13-1

Harrie

 

 

 

O11-1

Fam. Oostingh

 

 

 

O9-1

 

 

 

 

O11-2

 

 

 

 

O17-2

013-3

 

 

 

13.00-16.30

019-1

Fam.S. Salomons

 

 

 

21 april

8.00-12.30

O13-1

Harrie

 

 

 

O9-2

Fam. Smit

 

 

 

O13-3

 

 

 

13.00-16.00

MO17-1

Fam. Kreuger/Fa. Pomp

 

 

28 april

Beker / Inhaal

 

05 mei

Beker / Inhaal : Familie  Deuring en Loots

 

09 mei

Beker / Inhaal

 

10 mei

Beker / Inhaal

 

12 mei

8.00-12.30

O11-1

Harrie

 

 

 

O9-1

Fam. Osnabrugge

 

 

 

O11-2

017-2

 

 

 

13.00-16.30

019-1

Fam. Herder

Fam. Corporaal

 

 

 

19 mei

8.00-13.00

O13-1

Harrie

 

 

 

O9-1

Fam. Torenbosch

 

 

 

O11-2

 

 

 

 

O13-3

 

 

 

13:30

MO17-1

Fam. de Graaf

 

 

 

26 mei

8.00-13.00

O11-1

Harrie  

 

 

 

O9-2

017-2

Fam. Heuten

 

 

13.00-16.30

019-1

Fam. Rorije

Fam. T. Salomons

 

 




 

 

 

 

 

 

 

Alvast bedankt  voor uw inzet!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Categorie: Kantine
  • Hits: 1322

Kantinelijst 19 april-11 mei

 

Planning kantine

dd

aanvang

aktiviteit

medewerker

april

 

 

 

 

donderdag

19

18.45

wedstr. GNV1-Buinen

(Itske opent/Harrie vanaf 18.15u.

 

 

 

 

(Mick tot 20.15u./Wilna/Aaltje

zaterdagmorgen

21

08.00

jeugd

Harrie / fam. Smit

zaterdagmiddag

21

12.30

MO-17-1

fam.Kreuger en Pomp

zondagmorgen

22

10.00

GNV2 + GNV3

Itske +Laura / Henry K.va 11.45u

zondagmiddag

22

14.00

GNV1 - SVBC

Gerard? + Mart K./ Iris V.

maandag

23

 

 

 

dinsdag

24

19.30

training selectie + wedstr.

Aaltje

woensdag

25

19.00

training overige senioren

Bert K.

donderdag

26

 

jeugdwedstrijd

Harrie

vrijdag

27

 

 

 

zaterdagmorgen

28

 

 

 

zaterdagmiddag

28

14.00

JO19-1

Judith

zondagmorgen

29

10.00

GNV2 + GNV3

Aaltje / Erwin M./ Michael v.G.

zondagmiddag

29

 

xxx

 

maandag

30

 

 

 

 

 

 

 

 

mei

 

 

 

 

dinsdag

1

19.30

training selectie

Gert-Jan

woensdag

2

19.00

training overige senioren

Mick

donderdag

3

19.30

training selectie

Aaltje

vrijdag

4

 

 

 

zaterdagmorgen

5

 

jeugd

Harrie/fam.Deuring/Loots

zaterdagmiddag

5

14.00

MO17

regelt Marjon

zondagmorgen

6

10.00

GNV3

Aaltje / Frank

zondagmiddag

6

14.00

GNV1 - de Treffer

Gerard / Roeland D. / Cecil P.

maandag

7

 

 

 

dinsdag

8

19.30

training selectie

Gert Jan

woensdag

9

19.00

training overige senioren

Egbert

woensdag

9

19.00

GNV1 - Buinerveen

Gerard/HarmJan D./Yorick V.

vrijdag

11

 

 

 

 

 

 Planning spelers voorjaar 2018

februari

 

 

 

 

zondagmorgen

4

8.30- 12.45

GNV2-GNV3

Itske openen

zondagmorgen

4

10.00- 12.45

GNV2-GNV3

Frank Pals

zondagmiddag

4

14.00-18.00

GNV1 - de Treffer

Gerard + Yorick Verschoor/ Roeland Deuring

zondagmorgen

11

8.30- 12.45

GNV2/GNV3

Aaltje openen

zondagmorgen

11

10.00- 12.45

GNV2/GNV3

Erwin Meertens / Michael van Gilsbeek

zondagmiddag

18

14.00-18.00

GNV1 - KSC1

Gerard / Mick Wardenburg / Wilna Kloese

zondagmiddag

25

14.00-18.00

GNV-B.veen

Gerard / Bart Schrik / Mirjam Veldman

maart

       

zondagmorgen

11

8.30- 12.45

GNV2/GNV3

Itske openen

zondagmorgen

11

10.00- 12.45

GNV2/GNV3

Kevin Hemmes / Alvin Boekelo

zondagmiddag

18

14.00-18.00

GNV1 - Roswinkel

Gerard/ Mart Everts / Eva Koops

zondagmorgen

25

8.30- 12.45

GNV2/GNV3

Aaltje openen

zondagmorgen

25

10.00- 12.45

GNV2/GNV3

Andi Pollashka / Jochem v. Klaveren

april

       

zondagmorgen

15

8.30- 12.45

GNV2-GNV3

Itske openen

zondagmorgen

15

10.00- 12.45

GNV2-GNV3

Henry Kunst / Artor Polloshka

zondagmiddag

15

14.00-18.00

GNV-VIOS

Gerard + Dylano Stegers / Arno Commies

zondagmorgen

22

8.30- 12.45

GNV2-GNV3

Itske openen

zondagmorgen

22

10.00- 12.45

GNV2-GNV3

Jeroen Deuring / Mart Koops

zondagmiddag

22

14.00-18.00

GNV-SVBC

Gerard + Thom Weggemans / Iris Veenstra

mei

       

zondagmiddag

20

14.00-18.00

GNV1 - JVV 1

Gerard/ Hadzic Houssein / Marieke Albring

zondagmorgen

27

8.30- 12.45

GNV2/GNV3

Aaltje openen

zondagmorgen

27

10.00- 12.45

GNV2/GNV3

Bart Botterblom / Brandon Meems

 

kantinedienst woensdagavond

4 april

Lukas

11 april

Henk N.

18 april

Itske

25 april

Bert K.

2 mei

Mick

9 mei

Egbert

16 mei

Rien

23 mei

Mirjam O.

30 mei

Janca

6 juni

Henry

13 juni

handbaltrn.

20 juni

Albert H. / Peter de H.

27 juni

Jan Br. / Geert V.

4 juli

Arnold H. / Gerrit V.

11 juli

Gerard S. / Edwin vd V.

18 juli

Henk Jan O. / Gert Jan S.

25 juli

Itske

1 augustus

Mick

8 augustus

Egbert

15 augustus

Aaltje

22 augustus

Lukas

29 augustus

Bert K.

5 september

Henk N.

12 september

Barry

19 september

Itske

26 september

Rien

 

  

      

 

  

 

 

 

 

  • Categorie: Kantine
  • Hits: 1833

Log in or create an account