log in

Actueel

Kantinelijst maart

 

Planning kantine

dd

aanvang

aktiviteit

medewerker

maart

 

 

 

 

vrijdag

1

 

 

 

zaterdagmorgen

2

10.00

Jeugdwedstrijden

fam.Prins

zaterdagmiddag

 

 

xxx

 

zondagmorgen

3

10.00

GNV2

Itske / Mirjam Veldman

zondagmiddag

 

 

xxx

 

maandag

4

 

 

 

dinsdag

5

19.30

training selectie

Aaltje

woensdag

6

19.00

training overige senioren

Gerard

donderdag

7

19.30

training selectie

Gert-Jan

vrijdag

8

19.30

Klaverjassen

Casper

zaterdagmorgen

9

08.00

Jeugdwedstrijden

fam.Kemp/Oostingh

zaterdagmiddag

 

 

 

 

zondagmorgen

10

 

xxx

 

zondagmiddag

 

 

xxx

 

maandag

11

 

 

 

dinsdag

12

19.30

training selectie

Aaltje

woensdag

13

19.00

training overige senioren

Gerard

donderdag

14

19.30

training selectie

Gert-Jan

vrijdag

15

 

 

 

zaterdagmorgen

16

08.00

Jeugdwedstrijden

fam.Zwiers/vdVeen

zaterdagmiddag

 

12.30

Jeugdwedstrijden

fam.Herder/Corporaal

zondagmorgen

17

10.00

GNV3 - EEC 2

Ilona / Wessel K. / Tristan S.

zondagmiddag

 

14.00

GNV1 - Wedde

Gerard / Herman B./ Arno C.

maandag

18

 

 

 

dinsdag

19

19.30

training selectie

Aaltje

woensdag

20

19.00

training overige senioren

Gerard

donderdag

21

19.30

training selectie

Gert-Jan

vrijdag

22

 

 

 

zaterdagmorgen

23

08.00

Jeugdwedstrijden

fam.v.Zelst

zaterdagmiddag

 

 

 

 

zondagmorgen

24

10.00

GNV3 - Valthermond

Aaltje  /Brandon M./ Tristan S.

zondagmiddag

 

14.00

GNV1 - Gieterveen

Gerard/ René H./ Rien M.

maandag

25

 

 

 

dinsdag

26

19.30

training selectie

Aaltje

woensdag

27

19.00

training overige senioren

Gerard

donderdag

28

19.30

training selectie

Gert-Jan

vrijdag

29

 

 

 

zaterdagmorgen

30

 

 

 

zaterdagmiddag

 

 

 

 

zondagmorgen

31

10.00

GNV3

Aaltje / Janca van Dijk

zondagmiddag

 

 

xxx

 

         

 

 Ingeplande spelers voorjaar 2019

Zoals bekend worden de seniorspelers van de vereniging ingepland om op de zondag mee
te draaien in de kantine. De planning voor na de winterstop is klaar.

Tijden:  zondagmorgen: 10.00-13.00 uur
                zondagmiddag:  13.30-18.00 uur

In de week voorafgaande aan jouw kantinedienst, stuur ik een reminder via de groepsapp.
Als je niet kunt, ruil of regel je iets met een teamgenoot en geef de wijziging aan mij door
06-38915307.

Aaltje.

20 jan.

zo.mo.

Janca van Dijk

27 jan.

zo.mi.

Kevin Vast / Gerard Spa

3 feb.

zo.mo.

Mirjam Veldman

10 feb.

zo.mo.

Lars Timmer / Rick Hatzmann

10 feb.

zo.mi.

Jan Meertens / Jan Bokhorst

24 feb.

zo.mi.

Henk Reiling / Roelof Heuten

3 mrt.

zo.mo.

Mirjam Veldman

17 mrt.

zo.mo.

Wessel Koomans / Tristan Salomons

17 mrt.

zo.mi.

Herman Bulthuis / Arno Commies

24 mrt.

zo.mo.

Brandon Meems / Melvin Rogaar

24 mrt.

zo.mi.

René Heuten / Rien Meertens

31 mrt.

zo.mo

Janca van Dijk

14 apr.

zo.mo.

Wilna Kloeze / Marieke Albring

14 apr.

zo.mi.

Mark Salomons / Mart Everts

12 mei

zo.mo.

Gerda vd Berg / Henriette Meenderman

12 mei

zo.mi.

Roeland Deuring / Ron Spaan

26 mei

zo.mo.

Cindy Oud / Leah Kloeze

26 mei

zo.mi.

Jörgen Nieboer / Rik Corporaal

 

 

 

 

 

 

 

 

  

      

 

  

 

 

 

 

Log in or create an account