log in

Actueel

Kantinelijst oktober

Planning kantine dd aanvang aktiviteit medewerker
oktober        
zondagmorgen 1 10.00 GNV3 Jörgen/Itske
zondagmiddag 1 14.00 GNV1 - EEC1 Gerard /René H./Jan M.
maandag 2      
dinsdag 3 19.30 training selectie Gert-Jan
woensdag 4 19.00 training overige senioren Casper
donderdag 5 19.30 training selectie Aaltje
vrijdag 6      
zaterdagmorgen 7 09.00 9x jeugd Harry/ fam. Polane+de Jonge
zaterdagmiddag 7 13.30 JO15 fam.C.Salomons + Martijn
zondagmorgen 8 10.00 GNV2/GNV3 Aaltje/ Laura / Itske
zondagmiddag 8      
maandag 9      
dinsdag 10 19.30 training selectie ???
woensdag 11 19.00 training overige senioren Casper
donderdag 12 19.30 training selectie Aaltje
vrijdag 13 19.30 Kaarten Casper
zaterdagmorgen 14 09.00 3x jeugd Harry/ fam.Kruit + v.Herk
zaterdagmiddag 14      
zondagmorgen 15      
zondagmiddag 15 14.00 GNV1 - KSC1 Gerard / Harry J. / Lars B.
maandag 16      
dinsdag 17 19.30 training selectie Gert-Jan
woensdag 18 19.00 training overige senioren Casper
donderdag 19 19.30 training selectie Aaltje
vrijdag 20      
zaterdagmorgen 21   )  
zaterdagmiddag 21   )  Beker / Inhaal  
zondagmorgen 22   )  
zondagmiddag 22   )  
maandag 23      
dinsdag 24 19.30 training selectie Gerard
woensdag 25 19.00 training overige senioren Casper
donderdag 26 19.30 training selectie Aaltje
vrijdag 27      
zaterdagmorgen 28 09.00 3x jeugd Harry/ fam.Room
zaterdagmiddag 28 13.30 JO15 fam. Veldman + Knol
zondagmorgen 29 10.00 GNV2/GNV3 Gerard / Rolf / Rick B.
zondagmiddag 29      
maandag 30      
dinsdag 31 19.30 training selectie Gert-Jan

 Planning spelers najaar 2017

oktober        
zondagmorgen 1 8.30- 12.45 GNV2/GNV3 Jörgen Nieboer openen
zondagmorgen 1 10.00- 12.45 GNV2/GNV3 Frank Pals / Itske
zondagmiddag 1 14.00-18.00 GNV1 - EEC1 Gerard /René Heuten /Jan Meertens
zondagmorgen 8 8.30- 12.45 GNV2/GNV3 Aaltje openen
zondagmorgen 8 10.00- 12.45 GNV2/GNV3 Laura Spa / Itske
zondagmiddag 15 14.00-18.00 GNV1 - KSC1 Gerard / Harry Jasken / Lars Bresters
zondagmorgen 29 8.30- 12.45 GNV2/GNV3 Gerard openen
zondagmorgen 29 10.00- 12.45 GNV2/GNV3 Rolf Bies/ Rick Bokhorst
november        
zondagmiddag 5 14.00-18.00 GNV1 - GKC 1 Gerard/ Rien Meertens / Henry de Graaf
zondagmorgen 12 8.30- 12.45 GNV2/GNV3 Aaltje openen
zondagmorgen 12 10.00- 12.45 GNV2/GNV3 Wessel Koomans / Itske
zondagmiddag 12 14.00-18.00 GNV1 - Zandpol Gerard/ Henk Reiling / Jan Bokhorst
zondagmiddag 26 14.00-18.00 GNV1 -de Treffer Gerard/ Erwin Warring / Yorick Verschoor
december        
zondagmorgen 3 8.30- 12.45 GNV2/GNV3 Bart Botterblom openen
zondagmorgen 3 10.00- 12.45 GNV2/GNV3 Brandon Meems / Itske
zondagmiddag 10 14.00-18.00 GNV1 - Buinerveen 1 Gerard / Rene Meertens / Roeland Deuring

 

  

      

 

  

 

 

 

 

Log in or create an account