log in

Actueel

Kantinelijst december

Planning kantine dd aanvang aktiviteit medewerker
december        
vrijdag 1      
zaterdagmorgen 2 09.00 3x jeugd Harry/ fam.Trip
zaterdagmiddag 2 13.30 2x jeugd fam. M.Salomons/Herder
zondagmorgen 3 10.00 GNV2 / GNV3 Bart B./ Itske / Brandon
zondagmiddag 3      
maandag 4      
dinsdag 5 19.30 training selectie Aaltje
woensdag 6 19.00 training overige senioren Casper
donderdag 7 19.30 training selectie Itske
vrijdag 8      
zaterdagmorgen 9 09.00 3x jeugd Harry/ fam.Hartman
zaterdagmiddag 9      
zondagmorgen 10      
zondagmiddag 10 14.00 GNV1 - Buinerveen 1 Gerard / Rene M./ Roeland
maandag 11      
dinsdag 12 19.30 35+ / jeugdwedstrijd Gert-Jan
woensdag 13 19.00 training overige senioren Casper
donderdag 14 19.30 training selectie Aaltje
vrijdag 15      
zaterdagmorgen 16      
zaterdagmiddag 16      
zondagmorgen 17 10.00 GNV3 - Titan 3 Aaltje
zondagmiddag 17      
maandag 18      
dinsdag 19 19.30 training selectie ???
woensdag 20 19.00 training overige senioren Casper
donderdag 21      
vrijdag 22      
zaterdag 23      
zondag 24      
maandag 25   KERST  
dinsdag 26   KERST  
woensdag 27      
donderdag 28      
vrijdag 29      
zaterdag 30      
zondag 31   Oudjaarsdag  

 

 Planning spelers najaar 2017

oktober        
zondagmorgen 1 8.30- 12.45 GNV2/GNV3 Jörgen Nieboer openen
zondagmorgen 1 10.00- 12.45 GNV2/GNV3 Frank Pals / Itske
zondagmiddag 1 14.00-18.00 GNV1 - EEC1 Gerard /René Heuten /Jan Meertens
zondagmorgen 8 8.30- 12.45 GNV2/GNV3 Aaltje openen
zondagmorgen 8 10.00- 12.45 GNV2/GNV3 Laura Spa / Itske
zondagmiddag 15 14.00-18.00 GNV1 - KSC1 Gerard / Harry Jasken / Lars Bresters
zondagmorgen 29 8.30- 12.45 GNV2/GNV3 Gerard openen
zondagmorgen 29 10.00- 12.45 GNV2/GNV3 Rolf Bies/ Rick Bokhorst
november        
zondagmiddag 5 14.00-18.00 GNV1 - GKC 1 Gerard/ Rien Meertens / Henry de Graaf
zondagmorgen 12 8.30- 12.45 GNV2/GNV3 Aaltje openen
zondagmorgen 12 10.00- 12.45 GNV2/GNV3 Wessel Koomans / Itske
zondagmiddag 12 14.00-18.00 GNV1 - Zandpol Gerard/ Henk Reiling / Jan Bokhorst
zondagmiddag 26 14.00-18.00 GNV1 -de Treffer Gerard/ Erwin Warring / Yorick Verschoor
december        
zondagmorgen 3 8.30- 12.45 GNV2/GNV3 Bart Botterblom openen
zondagmorgen 3 10.00- 12.45 GNV2/GNV3 Brandon Meems / Itske
zondagmiddag 10 14.00-18.00 GNV1 - Buinerveen 1 Gerard / Rene Meertens / Roeland Deuring

 

  

      

 

  

 

 

 

 

Log in or create an account