log in

Bestuurstafel

Van de bestuurstafel

Nieuws uit het bestuur

Maandag 18 december heeft de laatste bestuursvergadering van dit jaar plaatsgevonden.  

De vergaderdata voor 2018 zijn vastgesteld. Het bestuur gaat alle 1ste maandagen van de maand vergaderen. Bij iedere vergadering van het bestuur staat de deur open voor iedereen met vragen, wensen, ideeën of wat dan ook. Het fijnste is om dit even aan te kondigen met een mailtje naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. , zodat we daar met de agenda rekening mee kunnen houden.  

Een aantal ontwikkelingen zullen in de nieuwjaarstoespraak gepresenteerd worden.

Het bestuur nodigt dan ook graag alle leden en belangstellenden uit voor de nieuwjaarsreceptie op 6 januari in de voetbalkantine, van 16.00 – 18.00 uur.  

Tot slot, willen wij alle (jeugd)leden, ouders van jeugdleden, vrijwilligers, commissie leden, leiders, trainers, scheids- en grensrechters, donateurs en sponsoren hartelijk bedanken voor de inzet voor de vereniging op welke manier dan ook. Het bestuur wenst iedereen een fijne kerst, gezellige jaarwisseling en alvast een sportief 2018!

We hopen jullie te zien op onze nieuwjaarsreceptie!

Log in or create an account