log in

Sponsorinformatie

Sponsorbord Jeugdstadion

SPONSORBORD JEUGDSTADION STAAT WEER

Onze onderhoudsploeg blijft, zoals jullie ongetwijfeld weten, constant in de weer om te zorgen dat ons sportcomplex er prima bij ligt. Vanaf vandaag staat het sponsorbord van het jeugdstadion, dat in januari van dit jaar door een storm was geveld, weer fier rechtop naast ons prachtige jeugdstadion.

Wil je ook een bijdrage leveren aan het onderhoud van ons sportcomplex? Onze onderhoudsploeg is elke maandag- en vrijdagochtend aanwezig op ons veld. Draai eens een ochtendje mee met onze onderhoudsploeg en wie weet bevalt het zo zeer dat je vaker mee wilt helpen.

Wil je, of ken je iemand, die ons mooie jeugdstadion wil sponsoren met een reclamebord? Spreek de sponsorcommissie aan (José Luis, Bert Koomans of Barry van Kessel) of stuur een mailtje naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Andere vormen van sponsoring zijn vanzelfsprekend ook mogelijk.

Log in or create an account