log in

Informatie

Informatie GNV 1

Staf

Robert Oosting
Hoofdtrainer / Coach 

T: 06 - 121 700 50
 

Gertjan Eefting
Leider GNV 1

T: 06 - 216 278 59

 

 

Meindert de Graaf
Grensrechter GNV 1

T:

 


Henderi Smit
Assistent trainer

T:

 

Martin Kuik
keeperstrainer

T:

 

Lars Timmer
verzorger

 


Voorbereiding seizoen 2019-2020

Dag Datum Aanvang Aanwezig / Vertrek Training / Wedstrijd
Zondag 18-8-2019 n.n.b.   1e training
Dinsdag 20-8-2019 19.30 uur   Training
Donderdag 22-8-2019 19.30 uur   Training
Zondag 25-8-2019 14.00 uur 12.45 uur Oefenwedstrijd: Gasselternijveen - Bellingwolde
         
Dinsdag 27-8-2019 19.30 uur   Training
Donderdag 29-8-2019 19.30 uur   Training
Vrijdag 30-8-2019 n.n.b.   Trainingskamp (meer info volgt nog t/m zondag ochtend)
Zondag 1-9-2019 n.n.b.   1e Beker wedstrijd
         
Dinsdag 3-9-2019 19.30 uur   Training
Woensdag 4-9-2019 19.30 uur 18.30 uur Oefenwedstrijd: Gasselternijveen - NWVV
Donderdag 5-9-2019 19.30 uur   Training
Zondag 7-9-2019 n.n.b.   2e Beker wedstrijd
         
Dinsdag 10-9-2019 19.30 uur   Training
Donderdag 12-9-2019 n.n.b.   Oefenwedstrijd: FC Ter Apel - Gasselternijveen 
Zondag 15-9-2019 n.n.b.   3e Beker wedstrijd
         
Dinsdag 17-9-2019 19.30 uur   Training
Donderdag 19-9-2019 19.30 uur   Training
Zondag 22-9-2019 n.n.b.   Start Competitie
         

 

 

Datum Tijd Thuisteam Uitteam
22-9-2019 14:00 Gasselternyveen 1 DSC'65 1
29-9-2019 14:00 Bargeres 1 Gasselternyveen 1
6-10-2019 14:00 Gasselternyveen 1 KSC 1
13-10-2019 14:00 VIOS (O) 1 Gasselternyveen 1
20-10-2019 14:00 Gasselternyveen 1 Sweel 1
27-10-2019 14:00 Zwartem. Boys 1 Gasselternyveen 1
3-11-2019 14:00 Gasselternyveen 1 Schoonebeek 1
10-11-2019 14:00 DVC'59 1 Gasselternyveen 1
24-11-2019 14:00 Gasselternyveen 1 Balkbrug 1
1-12-2019 14:00 OVC '21 1 Gasselternyveen 1
8-12-2019 14:00 Gasselternyveen 1 Titan 1
15-12-2019 14:00 EHS'85 1 Gasselternyveen 1
26-1-2020 14:00 Gasselternyveen 1 VV Sleen 1
2-2-2020 14:00 DSC'65 1 Gasselternyveen 1
9-2-2020 14:00 Gasselternyveen 1 DVC'59 1
16-2-2020 14:00 KSC 1 Gasselternyveen 1
8-3-2020 14:00 Gasselternyveen 1 Zwartem. Boys 1
15-3-2020 14:00 Balkbrug 1 Gasselternyveen 1
22-3-2020 14:00 Gasselternyveen 1 Bargeres 1
29-3-2020 14:00 VV Sleen 1 Gasselternyveen 1
5-4-2020 14:00 Gasselternyveen 1 EHS'85 1
19-4-2020 14:00 Gasselternyveen 1 VIOS (O) 1
26-4-2020 14:00 Schoonebeek 1 Gasselternyveen 1
10-5-2020 14:00 Sweel 1 Gasselternyveen 1
17-5-2020 14:00 Gasselternyveen 1 OVC '21 1
24-5-2020 14:00 Titan 1 Gasselternyveen 1

 


 


 


 

 

Log in or create an account