log in

Wedstrijdverslagen

Amboina - GNV

Gasselternijveen maakt gehakt van hekkensluiter Amboina

Gasselternijveen had geen enkele moeite met Amboina en verpulverde de Assenaren.

Gasselternijveen heeft hekkensluiter Amboina op een flink pak slaag getrakteerd. In Assen werd het maar liefst 1-8 voor de gasten, die daarmee SPW en Bareveld in ieder geval een dienst bewezen. Bij rust stond het slechts 1-2, maar na rust gingen alle registers open en liep Gasselternijveen simpel uit naar een monsterscore.

Artor Polloshka bracht Nieveen al vroeg in de wedstrijd op voorsprong, waarna Andi Polloshka er 0-2 van maakte. Voor de pauze kon Amboina nog wat terug doen, maar al snel na rust werd het 1-3. Toen de 1-4 van Artor Polloshka binnen viel was het wel gebeurd met het verzet van de Assenaren. Die lieten zich gewillig naar de slachtbank leidden, waarbij ook topschutter Wessel Koomans nog twee goaltjes mocht meepikken.

 

Log in or create an account